MIA
Your Cart

AMT

Мелница за пипер ,17см височина
Нов
Производител: AMT Арт. номер: 7201
Мелничка за пипер и солМатериал: стомана ,,акрилНож : стомана и керамика..
19.90лв.
Показани 1 от 1 | 1 (1 Страници)