MIA
Your Cart

Мелница за пипер ,17см височина

Мелница за пипер ,17см височина
  • Наличност: На склад
  • Арт. номер: 7201
19.90лв.

Мелничка за пипер и сол

Материал: стомана ,,акрил

Нож : стомана и керамика