MIA
Your Cart

Мелница за пипер ,21см височина

Мелница за пипер ,21см височина
  • Наличност: На склад
  • Арт. номер: 7211
29.90лв.

Мелничка за пипер и сол

Материал: стомана ,акация

Нож : стомана и керамика